Ons team

Voor uw boekhouding, fiscaal, financieel en ander advies over ondernemen, bent u bij onze medewerkers in Herk-de-Stad, Hoeselt en Tremelo in deskundige handen.

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Zaakvoerder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Zaakvoerder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op vrijdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

 Tiana.kwanten@kmgonline.be

 013/22.02.31

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

KMG Hoeselt

Koen Franssens

Koen Franssens

Zaakvoerder

 koen.franssens@kmgonline.be

 089/43.01.64

Soner Dus

Soner Dus

Dossierbeheerder

 soner.dus@kmgonline.be

 089/43.01.64

Stefanie Mercken

Stefanie Mercken

Administratief medewerkster

 stefanie.mercken@kmgonline.be

 089/43.01.64

KMG Tremelo

Gunter De Roover

Gunter De Roover

Zaakvoerder

 gunter.deroover@kmgonline.be

 016/23.24.44

Ronny Artois

Ronny Artois

Dossierbeheerder

 ronny.artois@kmgonline.be

016/23.24.44

Alexandra Medros

Alexandra Medros

Dossierbeheerder

 alexandra.medros@kmgonline.be

016/23.24.44

Nathalie De Deken

Nathalie De Deken

Dossierbeheerder

 nathalie.dedeken@kmgonline.be

016/23.24.44

Afwezig op woensdag

Sarah Hermans

Sarah Hermans

Dossierbeheerder

sarah.hermans@kmgonline.be

016/23.24.44

Hilde Bosmans

Hilde Bosmans

Administratief medewerkster

 hilde.bosmans@kmgonline.be

016/23.24.44

Afwezig op woensdag

 

Recente artikelen op onze blog

Help! Mijn archiefruimte staat vol!

Nee, dit is geen nieuwe bestseller maar een vaak gekend probleem en vraag bij veel zelfstandigen. Hoelang moet ik nu mijn documenten bewaren en wanneer mag ik iets door de versnipperaar duwen? Het plaatsgebrek is op termijn eenvoudig op te lossen nl. door...

Lees meer

Zelfstandig en arbeidsongeschikt: wat nu?

Indien je ziek bent of een ongeval hebt gehad waardoor je je werk niet meer kunt uitoefenen, ben je arbeidsongeschikt.  Voor de periode van arbeidsongeschiktheid kan je aanspraak maken op een ziekte-uitkering. Deze uitkering wordt door je ziekenfonds uitbetaald. Welke...

Lees meer