Ons team

Voor uw boekhouding, fiscaal, financieel en ander advies over ondernemen, bent u bij onze medewerkers in Herk-de-Stad, Hoeselt en Tremelo in deskundige handen.

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Zaakvoerder

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Zaakvoerder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op vrijdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

 Tiana.kwanten@kmgonline.be

 013/22.02.31

KMG Hoeselt

Koen Franssens

Koen Franssens

Kantoorhouder

 koen.franssens@kmgonline.be

 089/43.01.64

Stefanie Mercken

Stefanie Mercken

Administratief medewerkster

 stefanie.mercken@kmgonline.be

 089/43.01.64

Soner Dus

Soner Dus

Dossierbeheerder

 soner.dus@kmgonline.be

 089/43.01.64

KMG Tremelo

Gunter De Roover

Gunter De Roover

Zaakvoerder

 gunter.deroover@kmgonline.be

 016/23.24.44

Alexandra Medros

Alexandra Medros

Dossierbeheerder

 alexandra.medros@kmgonline.be

016/23.24.44

Ronny Artois

Ronny Artois

Dossierbeheerder

 ronny.artois@kmgonline.be

016/23.24.44

Nathalie De Deken

Nathalie De Deken

Dossierbeheerder

 nathalie.dedeken@kmgonline.be

016/23.24.44

Afwezig op woensdag

Hilde Bosmans

Hilde Bosmans

Administratief medewerkster

 hilde.bosmans@kmgonline.be

016/23.24.44

Afwezig op woensdag

 

Recente artikelen op onze blog

Belangrijkste wijzigingen nieuwe vennootschapswet

De nieuwe wetgeving voor vennootschappen en verenigingen Zoals iedereen ondertussen wel weet is er een nieuw Wetboek van Vennootschappen en Verenigingen (afgekort WVV) van kracht sinds 1 mei 2019. Maar wat houdt dit precies in ? En moet er ondertussen al iets gebeuren...

Lees meer

4 voordelen bij de aankoop van een elektrische wagen

Elektriciteit is de ‘brandstof’ van de toekomst. Automerken zetten steeds meer in op de ontwikkeling van de elektrische auto, en veel landen hebben plannen gemaakt om ervoor te zorgen dat de wereld groener gaat rijden. In België wordt elektrisch rijden gestimuleerd...

Lees meer