Ons team

Voor uw boekhouding, fiscaal, financieel en ander advies over ondernemen, bent u bij onze medewerkers in Herk-de-Stad, Hoeselt en Tremelo in deskundige handen.

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Zaakvoerder

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Zaakvoerder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op vrijdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

 Tiana.kwanten@kmgonline.be

 013/22.02.31

KMG Hoeselt

Koen Franssens

Koen Franssens

Kantoorhouder

 koen.franssens@kmgonline.be

 089/43.01.64

KMG Tremelo

Gunter De Roover

Gunter De Roover

Zaakvoerder

 gunter.deroover@kmgonline.be

 016/23.24.44

Alexandra Medros

Alexandra Medros

Dossierbeheerder

 alexandra.medros@kmgonline.be

016/23.24.44

Ronny Artois

Ronny Artois

Dossierbeheerder

 ronny.artois@kmgonline.be

016/23.24.44

Nathalie De Deken

Nathalie De Deken

Dossierbeheerder

 nathalie.dedeken@kmgonline.be

016/23.24.44

Afwezig op woensdag

Hilde Bosmans

Hilde Bosmans

Administratief medewerkster

 hilde.bosmans@kmgonline.be

016/23.24.44

Afwezig op vrijdag

 

Recente artikelen op onze blog

UBO register

Mogelijks vernam U reeds via bepaalde media over het UBO-register. Met UBO zet België niet enkel zijn Europese verplichtingen om in wetgeving, maar wordt ook een stap verder gezet richting de oprichting van een vermogenskadaster. UBO staat voor ultimate beneficial...

Lees meer

Sociale bijdragen optimaliseren

De sociale bijdrage die je betaalt aan je sociaal verzekeringsfonds is een voorlopige bijdrage, gebaseerd op het inkomen van drie jaar geleden. Voor het jaar 2019 worden de sociale bijdragen dus voorlopig berekend op basis van het inkomen van het jaar 2016. Pas...

Lees meer