Ons team

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Zaakvoerder

 ronnie@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Zaakvoerder

 sven@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle@kmgonline.be

 013/22.02.34

 

Stefan Caenen

Stefan Caenen

Dossierbeheerder

 stefan@kmgonline.be

 013/22.02.31

 

Marieke Vanroy

Marieke Vanroy

Dossierbeheerder - Administratief medewerkster

 marieke@kmgonline.be

 013/52.39.39

 

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne@kmgonline.be

 013/22.03.33

 

Koen Franssens

Koen Franssens

Dossierbeheerder

 koen@kmgonline.be

 089/43.01.64

 

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Recente artikelen op onze blog

Je auto in je eenmanszaak is aan vervanging toe…

Je auto in je eenmanszaak is aan vervanging toe... Zoals traditioneel ieder nieuw jaar veranderingen met zich meebrengt zal ook 2018 hierop geen uitzondering zijn.  Ook de ondernemingen zullen een aantal fiscale wijzigingen ondervinden. Als je auto in je eenmanszaak...

Lees meer

BTW-kwartaalaangevers

BTW-kwartaalaangevers Vanaf 1 april 2017 zijn de btw-kwartaalvoorschotten voor btw-kwartaalaangevers definitief afgeschaft.  Hierdoor moeten de kwartaalaangevers vanaf het tweede kwartaal 2017 het saldo van de aangifte uiterlijk de 20ste van de maand volgend op het...

Lees meer

BTW op cadeaubonnen

BTW op cadeaubonnen Cadeaubonnen zijn een populair geschenk, maar hoe moeten deze correct verwerkt worden op vlak van btw? Een cadeaubon is in eerste instantie geen levering van een goed of een verstrekking van een dienst. Het is immers niet altijd op voorhand...

Lees meer