Ons team

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Zaakvoerder

 ronnie@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Zaakvoerder

 sven@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle@kmgonline.be

 013/22.02.34

 

Stefan Caenen

Stefan Caenen

Dossierbeheerder

 stefan@kmgonline.be

 013/22.02.31

 

Marieke Vanroy

Marieke Vanroy

Dossierbeheerder - Administratief medewerkster

 marieke@kmgonline.be

 013/52.39.39

 

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne@kmgonline.be

 013/22.03.33

 

Koen Franssens

Koen Franssens

Dossierbeheerder

 koen@kmgonline.be

 089/43.01.64

 

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Recente artikelen op onze blog

POZ

Weet u hoeveel pensioen u zal krijgen wanneer u stopt met werken? Neen? Troost u, weinig mensen hebben daar een idee van. In vergelijking met werknemers en ambtenaren ligt het wettelijk pensioen het laagst voor de zelfstandigen waardoor het voor hen vaak moeilijk is...

Lees meer

Fake hybride onder vuur

De hybride auto wordt elke dag populairder in ons land. Tegelijk worden in het Zomerakkoord van de federale regering strengere fiscale regels aangekondigd voor de zogenaamde “Fake Hybrides”

Lees meer

Pensioensparen na het zomerakkoord

Er werd reeds in de media aangekondigd dat het systeem van pensioensparen zal aangepast worden vanaf 2018.
In het huidige systeem kan je maximum € 940 per jaar sparen waarbij je een belastingvermindering van 30% geniet.
In 2018 zal er een bijkomend systeem worden ingevoerd waarbij je de mogelijkheid hebt om jaarlijks € 1.200 te storten met een belastingvermindering van 25%.
Voor welk systeem moet je nu kiezen?

Lees meer