KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Corona ondersteuningspremie

Corona ondersteuningspremie

Omwille van de opgelegde coronamaatregelen ondervinden vele ondernemingen vandaag een enorme omzetdaling.
Om deze ondernemingen te ondersteunen werd de Corona Ondersteuningspremie in het leven geroepen.

Lees meer
Uitstel van betaling sociale bijdragen

Uitstel van betaling sociale bijdragen

Naar aanleiding van de coronacrisis werd er eerder al de mogelijkheid geboden om uitstel van betaling aan te vragen voor de sociale bijdragen van het 1ste en 2de kwartaal 2020. De betalingstermijn verschuift met een jaar.
Deze mogelijkheid wordt nu uitgebreid naar het 3de en 4de kwartaal 2020.

Lees meer