Selecteer een pagina

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdagnamiddag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Pieter-Jan Kennes

Pieter-Jan Kennes

Junior accountant

Maria Jose Yerga

Maria Jose Yerga

Junior accountant

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Songül Avci

Songül Avci

Administratief medewerkster

songul.avci@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Wat als ik thuis mijn elektrische wagen van de vennootschap oplaadt?

Wat als ik thuis mijn elektrische wagen van de vennootschap oplaadt?

De fiscaliteit stuurt onze ondernemingen naar een groener wagenpark. Vanaf 2026 zullen enkel emissievrije (elektrisch of op waterstof) nieuwe bedrijfswagens nog fiscaal aftrekbaar zijn. Veel ondernemers schakelen nu al over. Een vraag die vaak gesteld wordt:

Wat als ik thuis mijn elektrische wagen van de vennootschap oplaadt?

Lees meer
De kracht van een digitale boekhouding

De kracht van een digitale boekhouding

De Covid-pandemie is er verantwoordelijk voor dat ondernemingen in snel tempo digitaal omgeschakeld zijn. Ineens moesten we met z’n allen vanop afstand samenwerken. Voor KMG was dit de bevestiging dat in 2014 de juiste stap genomen werd. Wij kozen er toen al voor om...

Lees meer
Opletten met te hoge cashbetalingen!

Opletten met te hoge cashbetalingen!

Om het witwassen van geld, fraude e.d. te vermijden, geldt er sinds een aantal jaren een maximumgrens voor cashbetalingen. Klanten mogen dus niet altijd hun volledige factuur cash betalen.

Lees meer