Selecteer een pagina

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Vlaams beschermingsmechanisme 7

Vlaams beschermingsmechanisme 7

Beetje bij beetje beginnen we hoop te krijgen dat de coronacrisis achter ons komt te liggen. Echter ondervinden vele ondernemingen jammer genoeg nog dagelijks de gevolgen van de crisis. Vandaar loopt het Vlaams Beschermingsmechanisme verder door en zijn we ondertussen aan Vlaams Beschermingsmechanisme nummer 7 beland. Sinds 3 mei kan de aanvraag ingediend worden via de gekende procedure op de website van VLAIO.

Lees meer
Vlaams beschermingsmechanisme 6

Vlaams beschermingsmechanisme 6

Een nieuwe maand, tijd voor een nieuwe premie: Vlaams Beschermingsmechanisme 6.
Vanaf 16 april kan de aanvraag voor deze premie ingediend worden, ook deze keer via de gekende procedure op de website van VLAIO.

Lees meer
Vlaams beschermingsmechanisme 5

Vlaams beschermingsmechanisme 5

Had je in februari 2021 een omzetdaling van 60% in vergelijking met februari 2020 of was je verplicht gesloten? Lees hier dan meer over het aanvragen van het Vlaams Beschermingsmechanisme 5. De premie kan aangevraagd worden sinds 16 maart via de website van Vlaio.

Lees meer