Ons team

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Zaakvoerder

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Zaakvoerder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

 

Stefan Caenen

Stefan Caenen

Dossierbeheerder

 stefan.caenen@kmgonline.be

 013/22.02.31

 

Marieke Vanroy

Marieke Vanroy

Dossierbeheerder - Administratief medewerkster

 marieke.vanroy@kmgonline.be

 013/52.39.39

 

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op vrijdag

Koen Franssens

Koen Franssens

Dossierbeheerder

 koen.franssens@kmgonline.be

 089/43.01.64

 

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afw. op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

  katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Jobstudent, waarop letten?

Als je aan de slag gaat als jobstudent, moet je erop letten dat je een aantal wettelijke grenzen niet overschrijdt. Welke vier zaken moet je zeker in de gaten houden? 1) Hoeveel uur mag ik werken? Door onder de grens van 475 uur...

Lees meer

POZ: Pensioenovereenkomst voor zelfstandigen

Bedrijfsleiders bouwen vaak een aanvullend pensioen op vanuit hun vennootschap, die voor hen een groepsverzekering of IPT-verzekering afsluit waarmee een groter pensioenkapitaal kan verwezenlijkt worden. Om aan zelfstandigen zonder vennootschap dezelfde mogelijkheid te geven, kunnen zij vanaf juli 2018 een extra aanvullend pensioen opbouwen via de pensioenovereenkomst voor zelfstandigen (POZ). Hiervan zouden de voordelen en grenzen gelijk moeten zijn aan die voor zelfstandige bedrijfsleiders

Lees meer

Iedereen € 640 belastingvrij dividend!

Sinds 1 januari 2018 is voor elke belastingplichtige de eerste schijf van 640 euro aan ontvangen dividenden voortaan vrijgesteld van roerende voorheffing. Deze vrijstelling is van toepassing op alle dividenden, van zowel Belgische als buitenlandse bedrijven. Maar...

Lees meer