KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Nieuw Vlaams beschermingsmechanisme

Nieuw Vlaams beschermingsmechanisme

Sinds 16 november 2020 kan je via de website van het VLAIO de subsidie ‘het Nieuw Vlaams Beschermingsmechanisme’ aanvragen.
Wie komt er in aanmerking en hoeveel bedraagt deze premie?

Lees meer

Clearfacts Tips & Tricks

In de onderstaande video deelt Sven van KMG een tip met jullie. In enkele simpele klikken kan je uit Clearfacts je eigen data exporteren waarna je hiermee aan de slag kan. Zo haal je nog meer waarde uit KMG Clearfacts.   Ben je op zoek naar een basis opleiding...

Lees meer
Corona Overbruggingsrecht voor zelfstandigen

Corona Overbruggingsrecht voor zelfstandigen

Naast het klassieke overbruggingsrecht, het crisis- en heropstart-overbruggingsrecht bestaat er sedert 23 oktober 2020 het dubbel overbruggingsrecht. Ook de voorwaarden, de (aanvraag) termijnen en de bedragen wijzigen voortdurend …
Hieronder vatten wij de steunmaatregelen voor zelfstandigen (sociaal statuut) voor je samen.

Lees meer