Selecteer een pagina

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdagnamiddag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Pieter-Jan Kennes

Pieter-Jan Kennes

Junior accountant

Maria Jose Yerga

Maria Jose Yerga

Junior accountant

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Songül Avci

Songül Avci

Administratief medewerkster

songul.avci@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Opletten met te hoge cashbetalingen!

Opletten met te hoge cashbetalingen!

Om het witwassen van geld, fraude e.d. te vermijden, geldt er sinds een aantal jaren een maximumgrens voor cashbetalingen. Klanten mogen dus niet altijd hun volledige factuur cash betalen.

Lees meer
Nieuwe btw-regels voor e-commerce: OSS regeling vanaf 1 juli 2021

Nieuwe btw-regels voor e-commerce: OSS regeling vanaf 1 juli 2021

Momenteel moeten btw-plichtigen die goederen verkopen aan niet btw-plichtigen uit andere EU-landen en een bepaalde verkoopdrempel overschrijden, of die omroep-, telecommunicatie- of elektronische diensten verrichten voor niet btw-plichtigen uit een ander EU land, zich in elke lidstaat waar ze klanten hebben registreren voor btw-doeleinden. Dit brengt heel wat administratie met zich mee en kan er voor zorgen dat je in veel verschillende landen btw-aangiftes moet indienen.

Hierop was reeds een vereenvoudiging voorzien door de MOSS-regeling, maar vanaf 1 juli 2021 zal via het OSS systeem nog verder gegaan worden in die vereenvoudiging.

Lees meer
Ingrijpende wijzigingen voor personenwagens: geen fiscaal voordeel meer voor CO² uitstotende wagens

Ingrijpende wijzigingen voor personenwagens: geen fiscaal voordeel meer voor CO² uitstotende wagens

Opnieuw veel wijzigingen op komst voor de personenwagen. De autofiscaliteit is pas sinds 01.01.2020 grondig gewijzigd en nu maakt de regering er opnieuw fors werk van om de verkoop van CO² uitstotende auto’s te bannen door op termijn geen fiscaal voordeel meer te voorzien. Vanaf 2026 zullen enkel nog de emissievrije personenwagens kunnen genieten van een fiscaalvriendelijk regime.

Lees meer