Selecteer een pagina

KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Vlaams beschermingsmechanisme 5

Vlaams beschermingsmechanisme 5

Had je in februari 2021 een omzetdaling van 60% in vergelijking met februari 2020 of was je verplicht gesloten? Lees hier dan meer over het aanvragen van het Vlaams Beschermingsmechanisme 5. De premie kan aangevraagd worden sinds 16 maart via de website van Vlaio.

Lees meer
Vlaams beschermingsmechanisme 4

Vlaams beschermingsmechanisme 4

Sinds 16 februari is het mogelijk het Vlaams Beschermingsmechanisme 4 aan te vragen voor de periode januari 2021.
Dit dient opnieuw te gebeuren via de website van Vlaio.

Lees meer
6% btw voor afbraak en wederopbouw van woningen

6% btw voor afbraak en wederopbouw van woningen

Sinds kort zijn er nieuwe mogelijkheden voor de afbraak en wederopbouw van woningen aan een btw-tarief van 6%. Waar deze regeling voordien enkel mogelijk was in één van de 32 opgelijste centrumsteden, zal dit van 1 januari 2021 tot en met 31 december 2022 mogelijk zijn over het gehele Belgische grondgebied.

Lees meer