KMG Herk-de-Stad

Ronnie Buckinx

Ronnie Buckinx

Bestuurder

Lector Hogeschool PXL

 ronnie.buckinx@kmgonline.be

 013/52.39.39

Sven Helsen

Sven Helsen

Bestuurder

 sven.helsen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Kim Gijbels

Kim Gijbels

Dossierbeheerder

 kim.gijbels@kmgonline.be

 013/22.02.35

Afwezig op vrijdag

Jelle Froyen

Jelle Froyen

Dossierbeheerder

 jelle.froyen@kmgonline.be

 013/22.02.34

Jenne Sneijers

Jenne Sneijers

Dossierbeheerder

 jenne.sneijers@kmgonline.be

 013/22.02.33

Afwezig op woensdag

Nancy Putzeys

Nancy Putzeys

Dossierbeheerder

 nancy.putzeys@kmgonline.be

 013/22.02.32

Afwezig op woensdag

Sofie Martens

Sofie Martens

Dossierbeheerder

 sofie.martens@kmgonline.be

 013/22.02.30

Afwezig op woensdag

Tiana Kwanten

Tiana Kwanten

Dossierbeheerder

Els Marechal

Els Marechal

Administratief medewerkster

 els.marechal@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagnamiddag

Nathalie Hillen

Nathalie Hillen

Administratief medewerkster

 nathalie.hillen@kmgonline.be

 013/52.39.39

Afwezig op woensdag

Katrien Feys

Katrien Feys

Administratief medewerkster

 Katrien.feys@kmgonline.be

 013/52.39.39

Recente artikelen op onze blog

Nieuw Vlaams beschermingsmechanisme

Nieuw Vlaams beschermingsmechanisme

Sinds 4 januari 2021 kan je via de website van het VLAIO het 2e deel van de subsidie ‘het Nieuw Vlaams Beschermingsmechanisme’ aanvragen.
Deze premie wordt toegekend aan ondernemingen met een omzetdaling van 60% in de periode van 16 november tem 31 december 2020. De referentieperiode is dezelfde periode in 2019.

Lees meer
2021 komt eraan, zo ook de harde Brexit

2021 komt eraan, zo ook de harde Brexit

Sinds 1 februari 2020 maakt het Verenigd Koninkrijk geen deel meer uit van de Europese Unie. De FOD financiën heeft hiervoor een overgangsperiode voorzien waarbij er nog niet veel wijzigt. Deze overgangsperiode loopt op zijn einde. Wat nu na 31 december 2020?

Lees meer
Nieuw Vlaams beschermingsmechanisme

Nieuw Vlaams beschermingsmechanisme

Sinds 16 november 2020 kan je via de website van het VLAIO de subsidie ‘het Nieuw Vlaams Beschermingsmechanisme’ aanvragen.
Wie komt er in aanmerking en hoeveel bedraagt deze premie?

Lees meer